autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Автозапчасти » До програми лояльності Bosch Extra долучилися понад 5 000 автомагазинів та СТО

До програми лояльності Bosch Extra долучилися понад 5 000 автомагазинів та СТО

Кількість магазинів автозапчастин і СТО, що беруть участь у програмі Bosch Extra в Україні, Росії та Білорусі, досягла 5 000. Програма лояльності існує в регіоні з серпня 2012 року, і з тих пір кількість роздрібних торгових точок, що отримують бонусні бали за замовлення продукції Bosch, постійно зростає. Одна з головних переваг Bosch Extra — зручність та простота реєстрації. Для участі у програмі магазинам і СТО достатньо лише зареєструватися на сайті www.bosch-extra.com.ua, і бонусні бали будуть нараховуватися автоматично при замовленні запчастин Bosch. Надалі ці бали учасники можуть будь-коли обміняти на товари з каталогу Bosch Extra, асортимент якого постійно поповнюється.

Bosch Extra є найширшою програмою лояльності для роздрібних торгових точок від виробника запчастин. Завдяки простоті й прозорій системі отримання бонусів, програма швидко отримала популярність і заслужила схвальні відгуки власників магазинів і СТО.

У Німеччині понад 90% СТО беруть участь у програмі Bosch Extra. Щороку вони отримують від компанії більше 10 000 подарунків. Розпочавши свою роботу в Німеччині, Австрії та Швейцарії, програма лояльності продовжує успішно розвиватися й на інших ринках. Тепер магазини і СТО Італії, Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, а також України, Росії та Білорусі постійно отримують бонуси за купівлю автозапчастин Bosch.

До програми лояльності Bosch Extra долучилися понад 5 000 автомагазинів та СТО


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Архив

Август 2018 (5)
Июль 2018 (29)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (26)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42