Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт

Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт

Зараз триває оновлення вебсайту DENSO Aftermarket Europe, після якого він отримає новий контент, функції та візуальне оформлення. Спираючись на відгуки клієнтів, компанія DENSO переосмислила дизайн сайту, щоб зробити його максимально простим для сприйняття та корисним для професіоналів ринку автозапчастин.

Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт

До першочергових оновлень вебсайту DENSO Aftermarket Europe належать:

Вдосконалення електронного каталогу, що зробить його більш дружнім до користувача та інтуїтивно зрозумілим; у результаті механіки зможуть швидше й легше знаходити потрібні деталі навіть для складних ремонтів.
Нова платформа вебсайту, яка передбачає використання оновлюваних у реальному часі даних, завдяки чому дистриб’ютори DENSO зможуть за допомогою сервісу Where2buy отримувати останню інформацію.
Різні сценарії для користувачів сайту. Як дистриб’ютори, так і представники СТО чи приватні клієнти зможуть входити до системи та отримувати доступ до ексклюзивної інформації з урахуванням їхнього профілю, наприклад до спеціалізованих технічних даних та рекомендацій щодо встановлення.
Інтеграція з іншими вебсервісами DENSO Europe, такими як платформи для електронного навчання, вебінарів чи онлайн-торгівлі. У результаті сайт стане більш мультимедійним та інтерактивним.

Крім того, буде внесено зміни до змісту сторінок продуктів та категорій, а також реалізовано нове візуальне оформлення.

Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт «Під час розробки цього нового вебсайту ми не обмежувалися суто питаннями естетики чи усунення недоліків, — пояснює Фатіа Лауіх (Fatiha Laauich), керівник пан'європейської служби стратегічного маркетингу. — Основні зусилля були спрямовані на те, щоб врахувати потреби клієнтів та партнерів компанії. Якщо ми зможемо спростити користування основними сервісами, ефективніше використовувати дані та навіть автоматизувати певні популярні функції, користувачі зможуть значно швидше отримувати потрібну інформацію, що врешті-решт позитивно вплине на їхній досвід.

Саме досвід має пріоритет у рамках усієї діяльності DENSO Aftermarket Europe. Звісно, це стосується й нашого вебсайту, і зараз ми пишаємося тим, що маємо сучасний, інтерактивний сайт, який не просто краще виглядає, але й забезпечує ефективнішу підтримку наших цінних клієнтів».

Програма електронного навчання DENSO набирає оберти

Зручний та дружній інтерфейс – DENSO анонсує оновлений сайт

Платформа DENSO для електронного навчання, запущена під час пандемії коронавірусу в минулому році, зараз налічує понад 3500 учасників із 22 країн. Зараз платформа включає до дев’яти модульних курсів (залежно від обраної мови та країни), а серед учасників регулярно проводяться конкурси з використанням можливостей спільноти «Ліга справжніх механіків».


Інформація про бренд DENSO і дистрибьюторів на сайті www.autoexpert-consulting.com - за посиланням...

Теги: DENSO, DENSO News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое