Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу

Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу

Максимально позначити свою присутність на дорозі, щоб захистити себе та інших учасників дорожнього руху від аварійної ситуації в умовах туману, допоможе правильно підібране й відрегульоване автомобільне освітлення.

Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу

Туман – одна з найнебезпечніших погодних умов. Він може виникати раптово й обмежувати видимість до критичних показників. В ідеалі, потрапивши «в молоко», потрібно було б зупинитися і перечекати негоду на узбіччі з увімкненими габаритними або стоянковими сигналами. І не тільки через погіршення загальної видимості, але також через неможливість визначити реальну відстань до об'єктів на дорозі та оцінити швидкість руху транспортних засобів. Як відомо, в умовах густого туману відстань до авто, що рухається назустріч, здається більшою, а його швидкість – значно меншою. При цьому обриси предметів розмиті, що ускладнює адекватну оцінку їх справжніх розмірів.

Потрапивши в зону туману важливо негайно знизити швидкість до 30-50 км/год, а в разі дуже поганої видимості безпечною буде швидкість не вище 25 км/год. Необхідно також дотримуватися дистанції, щоб встигнути вчасно зреагувати на перешкоду, що може раптово з'явитися попереду. При поїздці трасою за межами міста варто пам'ятати про:
старі авто з поганими габаритами – помітити їх в умовах густого туману дуже складно;
погані, а місцями й дуже погані дороги;
шанси зустріти на своєму шляху гужовий транспорт без освітлення, велосипедистів і пішоходів без світловідбивних елементів на одязі.

Освітлення: дальнє – off, ближнє – on
Туман – це по суті мікрокраплі води, що зависли в повітрі. Їх концентрація є меншою ближче до дорожнього покриття, тому спрямоване донизу ближнє світло фар забезпечує кращий огляд. Тоді як потужні пучки горизонтально направленого дальнього світла відбиваються від крапель і створюють непроникну білу завісу. Тому незалежно від часу доби потрапивши в туман, необхідно ввімкнути ближнє світло фар. Вдень воно зробить авто видимим для інших учасників дорожнього руху, а вночі його дальності вистачить для достатнього освітлення дороги.

Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу

Максимально убезпечити рух в умовах недостатньої видимості допоможуть протитуманні фари. Вони створюють широкий горизонтальний пучок світла, що йде паралельно дорозі та краще проникає через серпанок туману. Дальність освітлення протитуманними фарами становить близько 25 метрів.

Якість освітлення – ключовий фактор безпеки
Підвищити безпеку дорожнього руху та поліпшити комфорт водіння, допоможуть сучасні високоефективні автомобільні лампи. Високою якістю, довговічністю та чистотою світла відрізняються, наприклад, лампи Bosch. В асортименті німецького бренду представлено кілька лінійок та широкий асортимент типів автоламп, що дозволяє вибрати відповідне джерело світла практично для будь-якого автомобіля. Якщо мова йде про водіння в умовах недостатньої видимості, варто згадати одну з топових лінійок Gigalight Plus 120. Завдяки використанню ксенону ці галогенні лампи мають збільшену на 120% довжину освітленої зони, забезпечують високу продуктивність і надзвичайно біле світло за рахунок спеціального блакитного покриття. Можна спокійно та комфортно почувати себе без втоми навіть після тривалого водіння за будь-яких погодних умов. Ще більшу інтенсивність світла забезпечують лампи лінійки Gigalight Plus 150. Їх колба наповнена чистим ксеноном без домішок інших газів для підвищеної ефективності. Яскраво-біле світло за сприйняттям схоже на денне освітлення. Це дозволяє водієві краще бачити дорогу в темний час доби та в умовах поганої видимості, вчасно розпізнавати потенційно небезпечні ситуації та швидко реагувати.

Крізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлуКрізь туман: автомобільне освітлення Bosch допоможе розсіяти імлу


Протитуманні фари: що необхідно враховувати?
Протитуманні фари та задні протитуманні ліхтарі збільшують безпеку дорожнього руху, але повинні використовуватися тільки за певних умов. Перші слід вмикати тільки в умовах погіршення видимості внаслідок дощу, туману або снігу. Задні протитуманні ліхтарі потрібно використовувати тільки в разі, якщо видимість становить менш як 50 метрів.

Як правильно відрегулювати світло фар?
Неправильно відрегульовані фари можуть не тільки ускладнити водіння, але й стати причиною аварійної ситуації на дорозі. Надто підняті вгору передні фари засліплюють водіїв зустрічних авто, а в умовах густого туману створюють ефект двох світлових стовпів, погіршуючи й без того погану видимість. Для заміни та професійного регулювання автомобільної світлотехніки краще звернутися на СТО, де на спеціальному стенді фахівці проведуть точне налаштування фар ближнього й дальнього світла. В мережі фірмових СТО Бош Авто Сервіс досвідчені фахівці виконають діагностику системи освітлення та зроблять точне регулювання фар будь-якого типу, використовуючи сертифіковане обладнання компанії Bosch.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланняч...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое