Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна взимку

Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна взимку

У холодну пору року успішний запуск дизельного двигуна багато в чому залежить від свічок розжарювання. У попередній статті мир розглянули рекомендації від «Бош Авто Сервіс» з обслуговування, профілактики свічок та основні ознаки їх виходу з ладу, коли вони потребують заміни.

Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна взимку

На цей випадок Bosch пропонує перевірене рішення - високотемпературні свічки Bosch DuraSpeed з керамічними нагрівальними елементами. Їх особливість у тому, що вони нагріваються до 1000 °С менш ніж за дві секунди та досягають температури розжарення 1300 °С (приблизно на 30% вище, ніж звичайні свічки) і дозволяють без проблем завести автомобіль навіть у сильний мороз.

Головною конструктивною особливістю свічок DuraSpeed є керамічний нагрівальний елемент. Разом з гнучкою металевою трубкою він утворює так званий «нагрівач свічки». Ця конструкція, запатентована під назвою Flexible Design, значно підвищує механічну міцність свічок розжарювання. Нагрівач згинається, якщо, наприклад, свічка вкручується майстром під неправильним кутом, і це значно знижує ризик її ушкодження. Керамічний матеріал нагрівального елементу забезпечує високу теплостійкість і це сприяє довгому терміну служби свічки.

DuraSpeed: дизельні технології вищого рівня
Керамічні свічки розжарювання DuraSpeed мають номінальну напругу 7 або 11 вольт. Багато виробників преміальних автомобілів активно застосовують це рішення. У варіантах з низькою напругою свічки досягають температури 1300 °C менш ніж за дві секунди, навіть в умовах низької температури повітря.
Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна взимку

Безвідмовна взаємодія з блоком керування свічок розжарювання
Перебуваючи під контролем блоку керування, свічки DuraSpeed забезпечують плавну роботу навіть при холодному двигуні. Таким чином, пускові характеристики можна порівняти з характеристиками бензинового двигуна, а тривалість післясвітіння досягає 15 хвилин, що стабілізує процес згоряння пального. Шляхом адаптації температури розжарення до актуального робочого стану двигуна викиди на етапі прогріву скорочуються. Крім того, активація свічок розжарювання сприяє регенерації дизельного фільтра сажі, особливо при роботі на низьких обертах, наприклад, у міському трафіку.

Чому металеві свічки розжарювання не можуть замінити DuraSpeed
Вироби Bosch DuraSpeed створені, щоб служити довго і відрізняються винятковою надійністю. Складний процес запуску двигуна використовує цю надійність повною мірою, тому свічки розжарювання DuraSpeed можна експлуатувати при значно вищих температурах без їх пошкодження. Якщо як альтернативу використовувати металеві свічки розжарювання, які приводяться в дію за допомогою високої напруги, то така свічка може почати плавитися і викликати пошкодження двигуна. Через це деякі блоки керування свічками розжарювання розпізнають металеві свічки як «нестандартні» і застосовують їх в умовах низької напруги. Якщо свічки розжарювання працюють при дуже високих або дуже низьких температурах, наприклад, при холодному пуску, безперебійна робота та термін служби свічок вже не можуть бути гарантовані.

Bosch рекомендує свічки розжарювання DuraSpeed для швидкого запуску двигуна взимку

Деякі блоки керування свічками розжарювання мають вбудований датчик температури, який використовує дані двигуна, як додаткове джерело інформації. Для таких свічок розжарювання характерні конкретні вимірювання, і працюють вони виключно в цих умовах. Таким чином, опір свічки розжарювання має вирішальний вплив на точність регулювання. Доведено, що заміна свічок Bosch DuraSpeed свічками розжарювання з металевим нагрівальним елементом є небезпечною. У дизельних двигунах Common Rail заміна керамічних свічок розжарювання повинна здійснюватися тільки на аналогічні керамічні свічки.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое