Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO для турбованих двигунів з прямим упорскуванням

Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO для турбованих двигунів з прямим упорскуванням

Сучасні бензинові двигуни з турбонаддувом і безпосереднім упорскуванням висувають жорсткі вимоги до надійності та температурної стійкості свічок запалювання. Нові довговічні свічки запалювання Bosch EVO покликані забезпечувати стабільне запалювання протягом усього терміну експлуатації, навіть в екстремальних умовах, в яких доводиться працювати сучасним двигунам. Завдяки поліпшеному ізолятору й високій діелектричній міцності, збільшеній до 45 кВ, нові свічки запалювання витримують навіть нестійке горіння, відоме як мегадетонація, типове для останніх моделей високотехнологічних двигунів.

Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO для турбованих двигунів з прямим упорскуванням

Центральний електрод EVO оснащений іридієвим штифтом, привареним за допомогою лазера
Нові свічки запалювання Bosch EVO створені для забезпечення надійного запалювання в турбованих бензинових двигунах з безпосереднім упорскуванням. Особлива міцність – термомеханічна, механічна й електронна – гарантує, що свічки впораються з підвищеним тиском, що виникає в разі сильної детонації. Приварений лазером до центрального електрода іридієвий штифт і платинова пластина на заземлювальному електроді забезпечують тривалий термін служби та високу зносостійкість.

Завдяки покращеній конструкції ізолятора свічки запалювання EVO можна знімати й повторно встановлювати на авто. Під час монтажу свічок варто ретельно контролювати момент затяжки. Від цього залежить термін роботи й орієнтація електрода свічки всередині камери згоряння.
Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO для турбованих двигунів з прямим упорскуванням
Свічки запалювання Bosch EVO будуть виготовлятися на заводі Bosch у Бамберзі, Німеччина. У продаж свічки надійдуть вже у жовтні 2020 року й стануть важливою віхою в розширенні портфоліо бренду. У першу чергу на ринок надійдуть свічки запалювання EVO для сучасних бензинових двигунів з прямим упорскуванням автомобілів Volkswagen і Mercedes-Benz.

Різні сплави електроду дозволяють задовольнити вимоги кожного двигуна
Залежно від типу двигуна, вимоги до свічок запалювання значно розрізняються. У тісній співпраці з автовиробниками компанія Bosch розробляє оригінальні свічки запалювання, що відповідають особливим вимогам кожного двигуна. Для цього інженери Bosch покладаються на дослідження, знання і багаторічний досвід у галузі систем упорскування і запалювання. Ще у 1902 році компанія Bosch вирішила проблему безпечного займання паливно-повітряної суміші за допомогою першої свічки запалювання. Сьогодні Bosch пропонує свічки запалювання для серійних легкових автомобілів, невеликих двигунів і стаціонарних газових двигунів. Досвід, отриманий у автоспорті, та інновації у цій галузі впливають як на розробку, так і на серійне виробництво автокомпонентів.

Наприклад, при виробництві свічок запалювання Bosch використовує різні сплави для електродів зі специфічними характеристиками для задоволення вимог кожного двигуна. Спеціальні методи виробництва, наприклад, процес нікелювання різьби та корпусу, розроблений Bosch, забезпечують поліпшений захист свічок запалювання EVO від корозії та довготривалий термін служби.

Bosch представив нові довговічні свічки запалювання EVO для турбованих двигунів з прямим упорскуванням

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое