Каталог і довідник у смартфоні – мобільний додаток AS-PL Katalog
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Каталог і довідник у смартфоні – мобільний додаток AS-PL Katalog

Каталог і довідник у смартфоні – мобільний додаток AS-PL Katalog

Давно вже минув час важких великих паперових каталогів. З розвитком глобальної мережі вони поступилися місцем електронним версіям на ПК, спочатку на CD, а потім онлайн. Від часу ж масового поширення мобільного інтернету та смартфонів переведення каталогу в формат мобільного додатку стало обов’язковою рисою кожного бренду, який себе поважає.

Для продавців, менеджерів з підбору запчастин, електромеханіків та інших спеціалістів автосервісу компанія AS PL пропонує скористатись мобільним додатком AS-PL Katalog, що полегшить задачу пошуку та підбору за заданими параметрами стартерів та генераторів.

Каталог і довідник у смартфоні – мобільний додаток AS-PL Katalog

Мобільний застосунок надає користувачам повний каталог, який завжди під рукою. Його база даних оновлюється там містить свіжі дані про останні продукти. Програма має простий та зручний інтуїтивний інтерфейс, з яким легко працювати, а якщо завантажити базу даних, додаток стає автономним, не потребує під’єднання до інтернету і може працювати в місцях без доступа до мережі, наприклад в ремзоні майстерні.

Розробники виправили помилки ранньої версії, а інтерфейс підтримує українську мову. В базі даних містяться детальні фото і технічні характеристики усіх продуктів AS-PL та креслення з основними габаритними та посадковими розмірами, тож цей додаток може стати корисним довідником при ремонті та заміні стартерів та генераторів. Також у додатку є вбудовуваний сканер штрих-кодів, що може суттєво спростити пошук потрібної моделі.

Застосунок підтримує наступні алгоритми підбору запчастин:

використання фільтрів у відповідній категорії
пошук за номерами аналогів
пошук за номерами оригіналів
підбір по авто

Каталог і довідник у смартфоні – мобільний додаток AS-PL Katalog

Програма займає всього лише 5 МБ пам’яті, доступна для скачування на App Store і Google Play та працює на платформах Apple та Android.

Більше інформації про компанію Restart, ексклюзивного дистриб'ютора польського виробника AS PL в Україні, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое