144 нові позиції. Bosch розширила асортимент деталей для систем керування задньою віссю
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » 144 нові позиції. Bosch розширила асортимент деталей для систем керування задньою віссю

144 нові позиції. Bosch розширила асортимент деталей для систем керування задньою віссю

Системи кермового управління задньої осі піддаються надзвичайно високим навантаженням. Особливо, якщо йдеться про спеціальну техніку з кількома осями та важкими кузовами, або транспортні засоби з громіздкими вантажами – нафтові цистерни, самоскиди або сміттєвози. Через підвищений ризик пошкодження, їх компоненти повинні регулярно перевірятися в майстернях для комерційних і спеціальних автомобілів і за потреби замінюватися.

144 нові позиції. Bosch розширила асортимент деталей для систем керування задньою віссю
Розширене портфоліо запасних частин для систем керування задньою віссю та додаткових деталей для вантажних автомобілів включає робочі циліндри, кульові з'єднання, резервуари для оливи, гідроакумулятори, кермові сошки, клапани та вимірювачі потоку.

Причини виходу з ладу системи керування задньою віссю
Несправності рульового управління поруч з виходом з ладу деталей гальмівної системи належать до найбільш серйозних поломок транспортних засобів. Основними причинами виникнення проблем є:

Зовнішні механічні пошкодження;
Пошкодження сильфона робочих циліндрів або ущільнювальних кілець, що можуть призвести до витоку оливи і потрапляння води;
Бруд в системі через протікання;
Використання мастила з невідповідними характеристиками;
Перегрів.

Компанія Bosch збільшила свій асортимент на 144 нові типи деталей для кермових систем задньої вісі та деталей кріплення.
Розширене портфоліо включає робочі циліндри, кульові з'єднання, резервуари для оливи, гідроакумулятори, кермові сошки, клапани та вимірювачі потоку. Завдяки виробничому асортименту та доступності в понад 80 країнах доставка запасних частин Bosch може бути здійснена в найкоротший термін. В поєднанні зі швидкою та легкою заміною це допомагає мінімізувати дорогі простої комерційного транспорту в майстернях.

Високі стандарти якості для систем керування задньою віссю
У гідравлічних системах управління задньою віссю (Rear axle steering, RAS) рух кермового управління передньої осі гідростатично передається на задню вісь. Цей рух передається головним циліндром на передній осі через гідравлічні шланги в центруючий циліндр, встановлений на задній осі. В електронно керованій системі управління задньою віссю, (RAS-EC) гідравлічний регулювальний клапан, керований електронним блоком управління, регулює рух задньої вісі через центральний циліндр.

144 нові позиції. Bosch розширила асортимент деталей для систем керування задньою віссю

Використання системи керування задньою віссю дозволяє:
покращити динаміку водіння,
мінімізувати радіус розвороту,
знизити знос шин.

Оскільки до компонентів систем кермового управління висуваються суворі вимоги якості, компанія Bosch виробляє запасні частини та додаткові деталі для використання в автосервісі за тими ж стандартами якості, що й оригінальне обладнання.

Розширений асортимент Bosch включає резервуар для рідини, клапани обмеження тиску, індикатори потоку, клапани обмеження потоку, гідравлічні акумулятори, кульові опори, робочі циліндри, кермову сошку.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое