Датчики температури відпрацьованих газів (EGT) доповнили асортимент марки FACET
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Датчики температури відпрацьованих газів EGT доповнили асортимент марки FACET

Датчики температури відпрацьованих газів EGT доповнили асортимент марки FACET

Датчики температури відпрацьованих газів EGT доповнили асортимент марки FACETУже понад 70 років італійська компанія FACET S.r.l. розробляє і випускає на своєму заводі в Колленьо біля Турину широкий асортимент електрики і електроніки під маркою FACET для автомобільного aftermarket.

Компанія відома тим, що має можливість самостійно контролювати весь процес розробки і випробувань продукції, а також тим, що дотримується принципу "Made in Italy" як ключового у функціонуванні підприємства.

Завдяки ноу-хау і досвіду виробництва завод постійно розширює асортимент своєї продукції і оголошує про введення до виробничої програми нової продукції: датчиків температури відпрацьованих газів (EGT).Випуск перших датчиків відпрацьованих газів FACET розпочинається в серпні 2020 року, до вересня 2020 року доступними для замовлення будуть понад 20 артикулів, а до першого кварталу 2021 року в номенклатурі FACET з'явиться вже 160 позицій серед датчиків EGT. Цей асортимент буде охоплювати парк у більш ніж 100 млн автомобілів, на яких встановлені і функціонують понад 150 мільйонів датчиків EGT.

Ці пристрої стають все більш звичними як на дизельних, так і на бензинових автомобілях, тому що вони оберігають від перегріву і ерозії каталізатор і турбокомпресор, також ці датчики забезпечують коректну регенерацію фільтру сажі.

Датчики температури відпрацьованих газів від FACET були розроблені командою інженерів, які постійно працюють над впровадженням у виробничу програму продукції, що робить свій внесок в охорону навколишнього середовища та відповідає найсуворішим нормам екологічного законодавства.

Датчики температури відпрацьованих газів EGT доповнили асортимент марки FACET

При виробництві датчиків EGT заводчани дотримуються принципів "OE-equivalent" і "Made in Italy". Як і при виробництві інших недавніх новинок з асортименту FACET (електромагнітних клапанів EGR, широкосмугових лямбда-зондів, витратомірів та ін.), при виробництві датчиків EGT кожен компонент електричного кола розроблений для вимірювання температури з високою точністю і швидкістю, що було підтверджено порівняльними заводськими тестами з оригінальною продукцією.

Кожне технічне рішення приймалося на користь отримання у підсумку преміум-продукту: починаючи з вибору спеціального герметизуючого матеріалу проводів для забезпечення точних вимірювань (температура до 900° C) і закінчуючи термостійкими матеріалами, здатними витримати температуру до 1000° C.

Продукція FACET завжди славилася повнотою асортименту і фокусом на потребі ринку aftermarket: каталог виробів FACET включає в себе 4500 артикулів для європейських, японських, корейських і американських автомобілів. Продукція FACET – це деталі системи запалювання, різноманітні датчики і перемикачі, термостати і клапани EGR.

Датчики EGT разом із лямбда-зондами, датчиками DPS і клапанами EGR доповнюють гаму продукції FACET, призначену для обслуговування важливих для екології систем автомобіля, що підтримує європейську концепцію "green mobility".

Більш детальну технічну інформацію можна отримати в онлайн-каталозі FACET: https://catalogo.facet.eu/. Також компанія запрошує зайти на офіційний сайт www.facet.eu і підписатись на свої сторінки в соціальних мережах.

Більше інформації про компанію FACET та її дистриб'юторів дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое