ZF Aftermarket досягає найкращого покриття на ринку для вилок зчеплення
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » ZF Aftermarket досягає найкращого покриття на ринку для вилок зчеплення

ZF Aftermarket досягає найкращого покриття на ринку для вилок зчеплення

Оператори комерційного транспорту більш за все остерігаються тривалих простоїв через ремонт. Якщо система зчеплення несправна, можуть знадобитися дорогі і тривалі роботи. Але є виняток, коли ремонт вижимного механізму можна здійснити відносно швидко – особливо це стосується комплектів Sachs від ZF Aftermarket .

ZF Aftermarket досягає найкращого покриття на ринку для вилок зчеплення
Повні ремонтні комплекти вилок зчеплення Sachs містять усе необхідне: осі, сальники, гвинти

Зчеплення комерційних транспортних засобів зазнають великих навантажень. Застосування вижимної вилки при кожному включенні зчеплення призводить до сильного зносу вилки, вала та підшипника. У довгостроковій перспективі це може призвести до одностороннього спрацювання зчеплення або до неповного досягнення ходу витискання. До наслідків можна віднести підвищений знос підшипників або проблеми зі перемиканням передач. Правильна функція механізму вижиму також має важливе значення для безвідмовної роботи автоматизованих трансмісій, таких як AS Tronic ZF.

Несправності можуть призвести до тривалих простоїв і, отже, до великих витрат. З цієї причини СТО комерційного транспорту повинні попереджати своїх клієнтів, щоб вони звертались до майстерні при перших ознаках таких несправностей. Якщо причина проблеми у вижимному механізмі, її можна усунути порівняно швидко та недорого, таким чином можна запобігти описаним подальшим пошкодженням.

Експерти компанії ZF Aftermarket розрізняють два основні типи пошкоджень у вижимному механізмі:

1. Зміщення вижимного підшипника відносно центральної осі:
Зігнуті або зношені направляючі втулки або вилки зчеплення призводять до зміщення відносно центральної осі і, отже, до нерівномірного спрацьовування діафрагменної пружини. Результатом є нервномірне стирання в точці контакту між пружиною та притискною плитою. Через зношений схил кришки притискної плити змінюється осьове положення мембранної пружини. Зусилля на педалі вже недостатнє, що призводить до проковзування зчеплення. Таким чином, передчасний вихід з ладу витискного механізму і самого зчеплення стає неминучим.

2. Зношені компоненти механізму вижиму:
Зношення механізму приводу вимагає збільшення зусилля на педалі в довгостроковій перспективі. Особливу увагу потрібно приділити:
контактним поверхням витискної вилки та її осі,
самій вилці зчеплення.

Якщо будь-що із них виявляє посилені стадії зносу, є сухим, зігнутим, зношеним або зламаним, механізм стає жорстким. Залипання зчеплення, труднощі роз’єднання або млявість в зчепленні – це наслідки. Через недостатнє зусилля вижиму ручна перевірка вільного ходу вижимного валу не є показовою. Тільки візуальний огляд надає чітку оцінку.

Під час ремонту важливо працювати згідно з інструкцією по складанню, щоб уникнути перекосу вилки зчеплення. Першою ознакою зносу може бути ускладнена робота зчеплення. Крім того, скорочується вижимний хід і можуть виникати труднощі роз'єдння. Через перекіс сила діафрагмової пружини вже недостатня, і зчеплення починає проковзувати вже через короткий час роботи.

Вилки зчеплення оригінальної якості

Як ОЕ-постачальник, ZF також надає вилки зчеплення оригінальної якості на ринок післяпродажного обслуговування. Один з найбільших асортиментів продуктів для заміни доступний на ринку під брендом Sachs. Компанія із Швайнфурта (Німеччина) може поставляти запчастини для більш ніж половини світового парку комерційного транспорту. В асортименті виходять вилки для власних трансмісій ZF, а також для сторонніх брендів.

Для СТО комерційного транспорту особливу цікавість можуть становити набори запасних частин, що містять усі необхідні компоненти, такі як осі, ущільнення (сальники) або гвинти. Це може допомогти заощадити час для майстерні, коли справа стосується вибору та замовлення деталей, а також уникнути ризику затримки ремонту через відсутні деталі.

Більше інформації про ZF Aftermarket, марку Sachs та список офіційних дилерів дивіться за посиланням...

Теги: ZF, SACHS, ZF News, SACHS News,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое