Мікроби заборонені - стартувала міжнародна рекламна кампанія фільтрів WIX Filters MICROBAN
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Мікроби заборонені - стартувала міжнародна рекламна кампанія фільтрів WIX Filters MICROBAN (+відео)

Мікроби заборонені - стартувала міжнародна рекламна кампанія фільтрів WIX Filters MICROBAN (+відео)

Озброївшись своєю інноваційною та вже перевіреною технологію MICROBAN, компанія WIX Filters розпочинає наступ на ринок салонних фільтрів. Інформаційна підтримка покладена на рекламну кампанію 2020, що триватиме з середини травня по листопад.

Кінець весни – це період цвітіння, коли через велику кількість пилку у повітрі стрімко загострюються алергічні реакції у багатьох людей. Тож питання якісного фільтру, що дієво очищує повітря в салоні, набуває максимальної актуальності. Та загроза походить не лише від алергенів: спори та бактерії, що містяться у повітрі також є фактором ризику для органів дихання.

Мікроби заборонені - стартувала міжнародна рекламна кампанія фільтрів WIX Filters MICROBAN (+відео)

Лабораторно підтверджена ефективність
Тривала ефективність технології MICROBAN була підтверджена лабораторними тестами в Інституті MPA в Бремені (Німеччина). Випробування проводилися відповідно до міжнародних стандартів ISO 846 та JIL L1902. Інноваційне покриття з мікрочастинок MICROBAN притягує мікроорганізми і пошкоджує їх клітинні стінки. Це порушує механізм підтримки іонного балансу клітин, призводить до гальмування їх метаболізму і нарешті до загибелі цих шкідливих мікроорганізмів.

Інформаційно-рекламна підтримка
Щоб надати своїм дистриб’юторам та клієнтам інформаційну підтримку маркетологи WIX Filters розробили план рекламної кампанії для просування фільтрів з покриттям MICROBAN.

Мікроби заборонені - стартувала міжнародна рекламна кампанія фільтрів WIX Filters MICROBAN (+відео)

Кампанія транслюється онлайн-каналами, такими як YouTube, Facebook і Google Display Network. Основою кампанії є спеціалізовані, присвячені продукту рекламні відеоролики, для випуску яких було залучено більше десятка іноземних дикторів і фахівців. Кампанія охоплює наступні країни: Україну, Італію, Іспанію, Боснію та Герцеговину, Португалію та Великобританію. Цільова аудиоторія: автомеханіки, менеджери з продажу і розвитку продукту та всі особи, які цікавляться автомобільною промисловістю. Відеорекламу доповнять інформаційні банери.

Що бачитиме цільова група? Серед розробленого контенту відео ролики в 3 форматах (державною мовою) тривалістю від 40 до 6 секунд, а також анімована банерна реклама у 7 розмірах.Також нагадаємо, що на початку весни WIX Filters оновив дизайн пакування фільтрів, зробивши його більш привабливим та інформативним. Компанія сумлінно працює над розширенням каталогу фільтрів, регулярно збагачуючи його новими позиціями і розширюючи покриття. А для клієнтів прихильників бренду WIX діє щорічна акція ALWAYS WIN. І це далеко не повний перелік переваг, які отримують клієнти та партнери марки.

Більше інформації про WIX Filters та її контакти і дистриб'юторів читайте за посиланням…

Теги: WIX FILTERS, WIX, WIX News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое