Допоможи швидкій допомозі. Компанія RESTART бекоштовно ремонтує автомобілі медичної служби
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Допоможи швидкій допомозі. Компанія RESTART бекоштовно ремонтує автомобілі медичної служби

Допоможи швидкій допомозі. Компанія RESTART бекоштовно ремонтує автомобілі медичної служби

Праця лікарів ніколи не була легкою, та часто лишилась недооціненою. На жаль, державне фінансування не покриває усіх витрат на функціонування системи охорони здоров’я. Навіть зараз, коли навантаження на медичну сферу зростає шаленим темпом. Швидка допомога – це первинна ланка протидії інфекції, саме її лікарі знаходяться на передньому краю оборони. Очевидно, що в умовах, які склалися, кількість звернень до служби 103 буде лише зростати, що стане справжнім тестом на витривалість як для екіпажів, так і для транспорту.

Допоможи швидкій допомозі. Компанія RESTART бекоштовно ремонтує автомобілі медичної служби

Одночасно з цим серед підприємців набуває поширення рух підтримки лікарів та медичної сфери. З кожним днем число соціально відповідальних компаній зростає. І серед них відома у Волинській та Рівненський областях мережа СТО Restart, що спеціалізується на ремонті та обслуговуванні стартерів і генераторів.
В умовах кризи, що виникла. компанія Restrart вважає, що не може лишатись осторонь загальної проблеми, адже поширення інфекції наражає на небезпеку будь кого. Тому підприємство долучилось до соціально-відповідальної мобілізації бізнесу і в межах своєї компетенції надає підтримку медичній галузі.
Мережа сервісно-технічних центрів Restart на час карантину обслуговує стартери, генератори автомобілів швидкої допомоги безкоштовно. Пропозиція поширюється як на послуги, так і на запчастини. Якщо компоненти агрегатів потребують заміни, вони будуть замінені коштом компанії Restrart.

Допоможи швидкій допомозі. Компанія RESTART бекоштовно ремонтує автомобілі медичної служби
Перші карети швидкої вже пройшли відновлення агрегатів в майстернях підприємства.

Мережа Restrart на даний момент налічує 6 профільних СТО у Волинській та Рівненський області. Записатись на ремонт, отримати технічну консультацію можна за телефонами:
Рівне: 098 706 9393
Луцьк: 097 645 4433

В компанії вважають, що ніщо не повинно відволікати лікарів від роботи, швидка має доїжджати за викликом вчасно, а техніка в неї має бути справна та працювати безвідмовно. Про останнє тут обіцють подбати.

Більше інформації про компанію Restart, ексклюзивного дистриб'ютора польського виробника AS PL в Україні, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое