Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart

Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart

2020 рік стає символічним для компанії AS-Україна, відомій завдяки своїй праці на ниві забезпечення вітчизняного ринку автокомпонентів якісними стартерами та генераторами виробництва польської компанії AS PL.

Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart

Згідно із власним планом розвитку компанія розширює поле своєї діяльності та змінює ім’я: об’єднавшись із мережею сервісних центрів у Рівненській і Волинській областях, компанія утворила нове підприємство із збільшенням штату робітників та змінила назву на Restart. Відтепер, окрім комерційного напрямку гуртового продажу в секторі В2В, нова компанія буде надавати послуги і кінцевим споживачам-автовласникам з обслуговування та ремонту стартерів та генераторів.

За задумом керівництва компанії, такий формат комплексної взаємодії надає ряд переваг та створює міцний фундамент, на якому можна збудувати бізнес національного рівня. Тісна співпраця із власними сервіс центрами забезпечує аналітичний відділ компанії актуальною інформацією «з полів» про потреби клієнтів і дозволяє тримати руку на пульсі ринку, оперативно реагуючи на зміни кон’юнктури та враховуючи побажання споживачів. Також власна виробнича база дозволяє ще швидше та краще виконувати гарантійні зобов’язання та постгарантійну підтримку проданих агрегатів. Отже клієнт може бути цілком впевнений, що при виникненні проблеми він не залишиться з нею сам на сам.

З іншого боку, сервісні центри отримують відчутну підтримку офіційного дистриб’ютора польського виробника в частині всеосяжного забезпечення агрегатами та компонентами, доступом до спеціальної технічної інформації від виробника, організації навчальних заходів, брендуванні, рекламній та маркетинговій діяльності.

Зміни торкнулися не лише організаційної структури, «обличчя» та філософії підприємства. Разом із назвою оновилася і адреса сайту компанії. Також підприємство опановує інші напрямки в запчастинах, щоб надавати клієнтам ще більше якісних послуг. Окрім обслуговування стартерів та генераторів (профільна спеціалізація), на деяких із фірмових СТО вже запроваджено послуги з ремонту та заправки кондиціонерів.

Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart

Компанія прагне, щоб кожен її партнер отримував максимум від співпраці із нею. Тому вона продовжує активно розвивати дистрибуцію продукції бренду AS PL та інших брендів та підсилює її глибокою технічною експертизою завдяки власній мережі сервісів.

Така синергія зусиль створює чудову перспективу для масштабування цього формату на інші області України, розширення присутності бренду Restart, та підвищення його пізнаванності як серед автовласників, так і в професійному середовищі. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені і в компанії запевняють, що не збираються спинятись на цьому.

Перезапуск іміджу: «AS-Україна» перетворюється на Restart

Більше інформації про компанію Restart, ексклюзивного дистриб'ютора польського виробника AS PL в Україні, читайте за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое