Компанія AVDtrade. Якість/відгуки: троси GOODREM (Угорщина)
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

Компанія AVDtrade, ексклюзивний представник Goodrem в Україні, звертає увагу на якість тросів угорського виробника.

Асортимент нараховує понад 7000 різних тросів і деталей систем управління для всіх видів техніки, серед яких близько 2000 артикулів – для легкових авто та легкої комерційної техніки. Вся продукція GOODREM сертифікована відповідно до стандартів ISO 9001: 2008.

Також читайте: всі новини та відгуки про GOODREM на сайті.

Виробничі площі дозволяють виробляти до 2 млн штук тросів в рік. Всі виробничі етапи (виття, екструзія, ламінація, збірка і упаковка) проходять в межах одного виробничого майданчика, що дозволяє ретельно контролювати якість продукції.

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатаціїПереваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

На заводах встановлені європейські верстати та виробничі лінії. Моніторинг та інспектування виробництва проводять запрошені з інших країн європейські фахівці. Розробка нової продукції здійснюється спільно з фахівцями заводу-лідера в даному сегменті ринку. Багаторічний досвід виробництва, а також консалтинг з боку європейських фахівців дозволяє відбирати якісну сировину і забезпечувати якісний контроль вихідних матеріалів і компонентів.

На виробничих площах Goodrem виробляються в тому числі і троси для ОЕМ (для деяких моделей Ford, Peugeot / Citroen, Renault), також компанія активно співпрацює з багатьма західноєвропейськими та східноєвропейськими брендами.

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатаціїПереваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

Оскільки на виробництві використовуються одні й ті ж сировина та обладнання, технологія виробництва має одні й ті ж стандарти як для OEM, так і для aftermarket. Таким чином і досягається оригінальна якість. На заводі Goodrem присутні тестові стенди на основні параметри і робочі характеристики тросових систем, і продукція, що випускається, постійно піддається тестуванню й перевіркам.

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатаціїПереваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

В холодну погоду, яка буває в Україні, неякісний продукт може легко зламатися. Наприклад, троси перемикання передач мають гумові деталі на кінцевих фітингах. Бюджетні виробники використовують дешеві індійські чи китайські гумові деталі. Всім відомо, що в Індії погода + 30-40 градусів, але, коли цей продукт потрапляє в холодні країни, він стає як камінь при температурі -10-20 градусів. Тому, коли відбувається запуск двигуна, ці деталі відразу ж тріскаються і трос обривається. Продукти Goodrem ідеально підходять для нашої країни. Троси низької якості можуть витримати не більше року, в той час як троси Goodrem розраховані на набагато більший термін експлуатації.

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатаціїПереваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

При експлуатації троса відбувається тертя між трубкою і тросом. Стабільні показники тертя також дуже важливі для хорошої роботи троса. Якщо діаметр трубки або спіралі нестабільний, виникають проблеми з роботою троса. На тросах використовується масло преміальної якості, щоб знизити тертя і запобігти корозії.
Одже, серед основних переваг тросів Goodrem: широкий асортимент, особливо для європейських автомобілів; розвиток і вдосконалення асортиментної лінійки; конкурентоспроможна ціна; більш тривалий термін служби; легкість заміни троса відповідно до параметрів ОЕМ.

Переваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатаціїПереваги тросів GOODREM в складних умовах експлуатації

Компанія AVDtrade займається оптовими продажами запчастин для європейських автомобілів. На складі площею 2000 кв.м зберігається більше 30 000 запчастин, включаючи рідкісні деталі.

Більше інформації про компанію AVDtrade, ексклюзивного імпортера Goodrem в Україні та її контакти читайте за посиланням...

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое