Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch

Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch

Система Perfectly Keyless компанії Bosch перетворює смартфон на ключ від автомобіля. Використовуйте смартфон для того, щоб відкрити автомобіль, запустити двигун і закрити автомобіль. Цифровий ключ може передаватися іншим користувачам. Також є можливість керування цифровим ключем для власників автопарків, а також постачальників послуг з каршерінгу (спільного використання автомобілів)

Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch

Ця сцена до болю знайома кожному з нас: в ранковій метушні ми гарячково шукаємо ключ від автомобіля, проте не можемо знайти. А ще кожний, у кого коли-небудь обидві руки були зайняті пакетами з покупками, хотів би, щоб дверцята автомобіля відкрилися самі після того, як ми промовимо чарівне слово. Перетворивши смартфон на ключ від автомобіля, компанія Bosch покладе кінець пошукам ключів. «Наша цифрова система доступу до автомобіля Perfectly Keyless припускає, що водії зможуть обходитися без традиційних ключів. Це відмінний приклад антистресової мережевої мобільності, — заявляє Харальд Крюгер, голова підрозділу автомобільної електроніки Bosch. — Як тільки водії наближаються до своїх автомобілів, їхні смартфони ідентифікуються за допомогою вбудованих датчиків. Після цього автомобіль відкривається без необхідності використання фізичного ключа. За цим же принципом без ключа можна буде запустити двигун або закрити автомобіль у кінці шляху».

Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch

Автовласники можуть також скористатися додатком і для того, щоб надати іншим водіям дозвіл на користування їхніми автомобілями. За допомогою захищеної від неавторизованого доступу технології додатковий віртуальний ключ надсилається через хмару на інші смартфони. Це дозволить постачальникам послуг з каршерінгу (спільного використання автомобілів), а також операторам автопарків гнучко керувати доступом до ключів.

Подорож без стресу і без ключа
Perfectly Keyless являє собою цифровий ключ від автомобіля. Для того щоб ним скористатися, водіям необхідно завантажити додаток на свої смартфони і підключити до нього автомобілі. Коли все це зроблено, смартфон генерує одноразовий ключ безпеки, який підходить до цифрового замку відповідного автомобіля. Perfectly Keyless використовує бездротове з'єднання до вбудованих датчиків для вимірювання відстані до смартфона і ідентифікації ключа безпеки. Коли відстань між водієм і автомобілем стає менше двох метрів, дверцята автомобіля відкриваються.

Більше жодних загублених ключів з Perfectly Keyless від Bosch

Як тільки водій сів до автомобіля, автоматично активуються будь-які заздалегідь встановлені індивідуальні налаштування (наприклад, для дзеркала заднього виду і положення сидіння). Якщо Perfectly Keyless визначає, що смартфон знаходиться в автомобілі, натискання кнопки активації достатньо, щоб запустити двигун. Коли в кінці шляху водій залишає автомобіль, система продовжує віртуально стежити за смартфоном. У момент, коли водій з телефоном відходить від автомобіля далі, ніж на два метри, він автоматично і безпечно закривається. Система надсилає повідомлення на смартфон водія.

Індивідуальне керування ключем
Власники транспортних засобів можуть скористатися системою Perfectly Keyless і для того, щоб забезпечити доступ до своїх автомобілів іншим людям, наприклад, членам сім'ї або друзям. Замість того, щоб персонально передавати ключ, батьки можуть просто скористатися додатком і надати дітям доступ до сімейного автомобіля. Система генерує додатковий індивідуальний ключ безпеки і відправляє його за допомогою хмари на смартфон. Це робиться для того, щоб персоналізувати налаштування кожного користувача і зробити кожен ключ унікальним.

Система Perfectly Keyless також працює для цілого автопарку. Надавати доступ і блокувати користувачів можна в цифровому форматі, за бажанням враховуючи географічні та часові обмеження. Це дозволить операторам автопарків, компаніям з прокату автомобілів, постачальникам послуг з каршерінгу (спільного використання автомобілів) та бізнесу в цілому керувати автомобільними ключами в цифровому форматі, використовуючи додаток і хмару.

Додаткові питання і відповіді
Яким апаратним забезпеченням повинен бути оснащений мій автомобіль, щоб система Perfectly Keyless працювала?
Щоб система Perfectly Keyless працювала, виробники автомобілів мають попередньо встановити датчики відстані і блок керування. Ці сенсори вимірюють, як далеко смартфон водія знаходиться від автомобіля. Вони також реєструють, з якого напряму наближається водій. Блок керування стежить за цифровим ключем безпеки і забезпечує безперебійне функціонування смартфона, хмари і автомобільної системи одночасно.

Що станеться, якщо користувач загубить свій смартфон?
У разі, якщо смартфон з встановленим додатком загублений, цифровий ключ можна деактивувати онлайн. При цьому доступ до автомобіля блокується як для авторизованого водія, так і для третіх осіб. Новий смартфон може бути підключений до номера телефону в будь-який час, при цьому генерується новий ключ безпеки. У проміжний період звичайний ключ від автомобіля буде працювати в звичному режимі.

Чим система Perfectly Keyless відрізняється від безключових систем доступу до автомобіля, що вже представлені на ринку?
Сьогоднішні безключові системи доступу до автомобіля досі являють собою фізичний ключ, що оснащений чіпом, який водії носять у кишені або сумці. Перші системи цифрового доступу, засновані на роботі додатка, на цей момент використовуються сервісами з обміну автомобілями, щоб полегшити складну задачу відстеження автомобільних ключів. Щоб увійти або виїхати, користувачі запитують доступ за допомогою смартфона перед кожною поїздкою. Якщо ж ви користуєтеся системою Perfectly Keyless, вам достатньо мати смартфон у кишені. Система доступу до автомобіля автоматично розблокує транспортний засіб, як тільки водій і смартфон опиняться досить близько один до одного. Немає необхідності носити з собою ключ, чіповану картку або виконувати розблокування сенсорного екрана смартфона.

З якими операторами мобільних систем працює Perfectly Keyless?
Система підтримує пристрої, що працюють на усіх відповідних операційних системах.


Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое