Bosch розробив увесь необхідний функціонал для оновлення автомобілів онлайн
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Оновлювати ПЗ автомобілів стане так само просто, як на смартфонах

Оновлювати ПЗ автомобілів стане так само просто, як на смартфонах

Bosch розробив увесь необхідний функціонал для оновлення автомобілів онлайн.
Оновлення програмного забезпечення через інтернет дозволяє зекономити час і знизити кількість запитів та звернень на станції техобслуговування.
Сучасні технології шифрування підвищують безпеку оновлень через інтернет.


Оновлювати ПЗ автомобілів стане так само просто, як на смартфонах

У майбутньому власники автомобілів зможуть підвищити продуктивність транспортних засобів, їхню безпеку і безпеку передачі даних, і для цього навіть не потрібно буде вставати з дивана. Найближчим часом оновлення програмного забезпечення автомобіля буде настільки ж простим, як і оновлення додатків на смартфонах. Автоматично оновити програмне забезпечення транспортного засобу або завантажити нові функції можна буде безпосередньо через хмарний сервіс без необхідності відвідування автомайстерні. «Через декілька років автоматичне оновлення програмного забезпечення стане доступним для кожного нового автомобіля, – говорить д-р Маркус Хейн, член правління Bosch. – Оновлення через інтернет вельми зручні для водіїв. Крім того, Bosch забезпечує надійність і високу швидкість оновлень». Bosch розробив увесь необхідний функціонал для такого оновлення автомобілів – блок керування та інформаційно-комунікаційну інфраструктуру автомобіля, а також сучасні технології шифрування і хмарний сервіс Bosch IoT («Інтернет речей»).

Оновлювати ПЗ автомобілів стане так само просто, як на смартфонах

Новий стандарт – зручність і надійність
Ще більше електронного обладнання, більше функцій, більше можливостей програмного забезпечення – автомобіль перетворюється в смартфон на колесах. Модернізація програмного забезпечення автомобіля стає вельми важливим аспектом розвитку галузі. Нові функції зможуть забезпечити ще більше зручностей після покупки транспортного засобу. Інтернет-оновлення незабаром стане стандартною функцією сучасних автомобілів. На сьогоднішній день автомобілі оснащені сотнею блоків керування. Навіть у компактних транспортних засобах нараховується від 30 до 50 блоків. Програмне забезпечення керує практично кожною функцією в автомобілі. Крім того, все більше і більше транспортних засобів наразі підключені до мережі Інтернет, до інших автомобілів та інфраструктури. Це може стати причиною появи слабких місць у програмному забезпеченні і, як наслідок, до різноманітних махінацій. Оновлення програмного забезпечення через хмарні сервіси передбачає рішення, що дозволяє модернізувати автомобіль і підвищити його безпеку. «Автомобілі керуються через програмне забезпечення вже понад 15 років чи більше. Інтернет-оновлення ПЗ – це внесок Bosch до модернізації програмного забезпечення транспортних засобів, що усуває необхідність у відвідуванні автомайстерень», – говорить д-р М. Хейн. Крім того, оновлення за допомогою хмарного сервісу передбачає можливість додавати до системи автомобіля більше функцій, розширюючи можливості транспортного засобу. Якщо необхідне обладнання вже встановлено, нові функції програмного забезпечення можна протестувати і завантажити. Таким чином, наприклад, можна активувати функцію утримання на полосі руху або функцію допомоги при паркуванні.

Не лише водії виграють від бездротового оновлення програмного забезпечення: у 2015 році 15% відзивних кампаній в автомобільній індустрії в США були пов’язані з помилками програмного забезпечення. Чотири роки до цього цей показник складав усього 5% відповідно до досліджень США, що ґрунтуються на даних Національного управління безпекою руху на трасах (NHTSA). «Для автовиробників та їхніх клієнтів відзивні кампанії – це величезна трата часу і грошей, а онлайн оновлення дозволить значно знизити ці показники», – додає д-р М. Хейн.

Оновлення безпосередньо через хмарний сервіс
Надійність, швидкість і простота – ось ключові переваги бездротового оновлення програмного забезпечення. Онлайн оновлення програмного забезпечення відбувається через смартфон водія або інформаційно-розважальну систему автомобіля, де обираються необхідні функції для завантаження. Ця інформація передається на хмарний сервіс, що функціонує як магазин додатків, підтримуючи оновлення і гарантуючи процес завантаження програмного забезпечення до систем транспортного засобу. Також дані можуть оновлюватися під час руху автомобіля або ж у нічний час, коли транспортний засіб знаходиться на стоянці. Як тільки автомобіль знаходиться у безпечних умовах (наприклад, на парковці), оновлення програмного забезпечення встановлюється на відповідний блок керування і миттєво активується.

Безпека у всьому
Безпека і зручна взаємодія автоматичної електроніки, хмарних сервісів і програмного забезпечення мають важливе значення для належного функціонування інтернет-оновлення. Безпека даних забезпечується останніми технологіями шифрування, що розроблені Escrypt, дочірньою компанією Bosch. Комплексна архітектура безпеки з шифрованою інформацією захищає передачу даних від несанкціонованого доступу. Протоколи і фільтри безпеки в хмарному інтерфейсі автомобіля слугують захистом від хакерських атак. Щоб продемонструвати надійність і високу швидкість оновлення програмного забезпечення, Bosch використовує технології, що швидко оновлюються, такі як дельта-механізм і механізми стиснення. Це дозволяє прискорити процес оновлення і зменшити витрати, оскільки зменшуються об’єми даних для передачі. Ще один засіб безпеки – можливість послідовного оновлення. У випадку виникнення проблеми, процес оновлення можна призупинити і налаштувати. Платформа Bosch Automotive Cloud Suite – це ключова технологія роботи інтернет-оновлення. Її елементи забезпечують виконання усіх функцій для такого оновлення – водіями, автовиробниками і безпосередньо транспортними засобами.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое