Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
autoExpert » НОВОСТИ » Автозапчасти » Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років

Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років

Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 роківСвічка запалювання – один з яскравих прикладів того, як допоміжний елемент системи запалювання від магнето спромігся не тільки пережити саму систему, а й за більш ніж столітню історію перетворився на один із найбільш популярних продуктів Bosch, адже сьогодні компанія випускає понад 300 мільйонів свічок запалювання на рік на п’яти підприємствах.

Провідні європейські, азійські й американські автовиробники використовують свічки запалювання Bosch для первинної комплектації. Свічками запалювання Bosch оснащуються не тільки автомобілі, але й мотори для човнів, водних мотоциклів, обладнання для садівництва та лісового господарства, стаціонарні газові двигуни, водяні насоси та аварійні генератори. Продукція Bosch встановлюється на автомобілях, які виграють перегони по всьому світу – від аматорських змагань до найпрестижніших серій.

Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 роківІсторія успіху свічок запалювання почалася влітку 1901 року, коли Роберт Бош доручив Готтлобу Хонольду, керівнику відділу розвитку компанії, розробити систему запалювання від магнето. Вже через декілька місяців Г.Хонольд представив систему запалювання від магнето високої напруги, що базувалася на системі запалювання електричної дуги. Ця система генеруваластрум високої напруги за допомогою двох котушок на якорі двигуна. Струм надходив до свічки запалювання через з’єднання кабелю і перестрибував зазор між електродами, створюючи іскру. Хоча сама конструкція свічки була відома ще в 1860-ті та навіть протестованана бензиновому двигуні Карла Бенца, результати експерименту виявилися незадовільними. У більшості випадків використовувався невідповідний матеріал для електродів та ізоляції. Хонольд розробив високоізоляційну кераміку для корпусу та жароміцний сплав для електродів. Система магнето високої напруги стала справжнім проривом в автомобілебудуванні та відповідала технологічному стандарту того часу. На початку 1902 року компанія Bosch отримала патент на свій винахід і запустила його в серійне виробництво.

Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 роківСвічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Насправді, свічка запалювання – супутній продукт, який компанія почала виробляти, щоб представити ринку повну систему. Bosch змінив уявлення про систему запалювання від магнето. Варто відзначити, що, хоча ця система вже давно не застосовується, компанія Bosch виробляє мільйони свічок запалювання на рік. Аж до початку Першої світової війни система запалювання Bosch активно використовувалася в автомобілях, посівши провідні позиції на ринку. Завдяки впровадженню деяких технологічних прийомів (наприклад, конвеєрного виробництва в 1925 році), мільйони цих систем були виготовлені з дотриманням високих стандартів якості. Протеринок вимагав дешевших альтернатив системам запалювання. У 1930 році вартість системи запалювання від магнето для звичайного автомобіля складала 200 марок, що відповідало подвійній заробітній платі співробітника Bosch і десятій частині вартості невеликого автомобіля.

Тим не менш, системи запалювання Bosch отримали подальший розвиток. Тому сьогодні, більш ніж 100 років потому, вони є основною компетенцією компанії, що входить до комплексу системи управління двигуном. Єдине, що залишилося незмінним, – сам принцип запалювання: як і 115 років тому, електрична іскра запалює повітряно-паливну суміш і забезпечує роботу бензинового двигуна. За цей час було отримано безліч патентів. Одиніз них – безперервне кругове лазерне зварювання, яке у виробництві використовує лише Bosch. Цей процес значно збільшує термін експлуатації свічок запалювання. Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 роківТак центральний електрод захищений від утворення тріщин і може витримати високий тиск у камері згоряння. Конструкція високопродуктивних свічок запалювання Bosch не лише передбачає наявність центрального електрода з вмістом дорогоцінних металів, але і застосування нових матеріалів: нікелевого сплавуз більшим вмістом хрому у порівнянні зі стандартними нікелевими сплавами. Перевага такого сплаву – опір високотемпературним корозіям, що сприяє збільшенню терміну експлуатації свічок запалювання. На останньому етапі виробництва відбувається так звана «перевірка при сходженні з конвеєра», під час якої усі високопродуктивні свічки проходять випробування в умовах, схожих до умов у камері згоряння. Виключно Bosch проводить подібні випробування.

На сьогоднішній день Bosch виробляє свічки запалювання, що ідеально відповідають вимогам усіх типів двигунів, і залишається одним із провідних виробників компонентів для первинної комплектації автомобілів, Автовиробники довіряють компанії Bosch розробку систем запалювання для нових моделей.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое