Вантажні шини від HANDLOPEX Україна - Paxaro, LongMarch, Mirage
autoExpert » НОВОСТИ » Колеса, шины » Актуальні пропозиції від HANDLOPEX

Актуальні пропозиції від HANDLOPEX

Актуальні пропозиції від HANDLOPEXПольська компанія HANDLOPEX S.A. сьогодні - один з європейських лідерів з продажу шин різного типу, виду і призначення. З оборотом понад 170 млн. євро, продажем понад 3 млн. штук шин і майже півтисячею працівників. Компанія має розширену дилерську мережу, 8 представництв в таких країнах: Литва, Україна, Словаччина, Чехія, Угорщина, Румунія. Кожне з них має широку технічну та логістичну базу, великі складські приміщення, постійно оновлюваний асортимент, що дозволяє клієнтам отримувати замовлену шинну продукцію практично одразу. В 2013 році HANDLOPEX заснувала і в Україні власне офіційне представництво у Львові.

Серед актуальних для ураїнського покупця брендів за співвідношенням ціна/якість слід зазначити Paxaro, Matador, Taurus, LongMarch, Mirage.

Актуальні пропозиції від HANDLOPEXЗавдяки активному розвитку HANDLOPEX S.A. має можливість виготовляти та ефективно просувати на ринках різних країн шини під власним брендом Paxaro. Це якісна і перевірена часом продукція, виготовлена на заводах Continental, але доступніша за ціною. Серед зимових новинок  2 нові шини для легкових автомобілів 4X4 SUV та для маловантажних автомобілів: Winter 4X4 SUV та Van Winter.

Актуальні пропозиції від HANDLOPEXВантажні шини LongMarch виробляють в Китаї за технічної підтримки Dunlop. Продукцію LongMarch виробляють у відповідності зі строгими системами контролю якості ISO/TS 16949: 2002 та ISO 9001: 2000. Всі шини схвалені міністерством транспорту США (DOT), а також отримали сертифікацію ЄЕК (Emark). Кожна шина перевіряється рентгенівським випромінюванням.

Шини LongMarch експортують в понад 70 країн світу.

Найбільш популярні моделі, які пропонуються українським споживачам:
LM 216  для тягачів та регіонального транспорту.
LM 210  це універсальна версія для вантажного транспорту.
LM 326 призначені для тягачів, зокрема, далекомагістральних. Малюнок протектора  стандартний.

Ці три моделі мають можливість відновлення протектора. Шини LM 328 відрізняються від попередніх агресивним малюнком протектора для ефективної тяги в різних погодних умовах. LM 302 також призначені для тягачів, зокрема, далекомагістральних. Однак, нерегулярний малюнок протектора надає покращені показники ефективної тяги та зносостійкість. LM 508 використовують переважно у тягачах та автобусах для їзди з великою швидкістю.

LM 118 універсальні on/off road шини, мають особливий малюнок протектора, що забезпечує краще прилягання на різних поверхнях. Застосування  в автобусах чи на транспорті, який використовують у будівництві.

Актуальні пропозиції від HANDLOPEXШини Mirage упродовж багатьохроків належать до групи з чотирьох брендів, яким офіційно дозволено експорт з Китаю. Завдяки якості, надійності та ціні цю продукцію охоче купують у різних країнах світу. Mirage виробляє широкий спектр товарів, включаючи радіальні OTR шини, радіальні шини вантажівок, літні та зимові шини для легкового транспорту (легкових
автомобілів), для комерційних та вантажних автомобілів.

Шини MG 660 призначені для тягачів, напівпричепів та автобусів. MG 022 для напівпричепів та автобусів. MG 022 - для тягачів та напівпричепів. MG 668 -для універсальних тягачів.

Компанія «Хандлопекс»
79040, м. Львів, вул. Городоцька, буд. 355-3
+38 (032) 2420913
www.handlopex.pl


Актуальні пропозиції від HANDLOPEX


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое