Continental eHorizon працює як попереджуючий віртуальний датчик
autoExpert » НОВОСТИ » Колеса, шины » Continental eHorizon працює як попереджуючий віртуальний датчик

Continental eHorizon працює як попереджуючий віртуальний датчик

Щоб досягти нового рівня безпеки на шляху до Vision Zero, концепції безаварійного водіння, в даний час Continental об'єднує в собі кілька усталених технологій.

Наприклад, спостерігач дорожнього стану використовує системи, вже присутні в транспортному засобі, такі як електронний контроль стійкості (ESC) та системи камер, щоб класифікувати дорожні умови як сухі, мокрі, дуже вологі (ризик аквапланування), засніжені або дорога покрита льодом. Використовуючи оціночний коефіцієнт тертя, заснований на цій класифікації, можна передбачити, наскільки добре шини будуть зчіплюватися з відповідною ділянкою дороги. Оглядач дорожнього стану безперервно передає дані коефіцієнта тертя в Continental.cloud, де також збирається інформація про коефіцієнти тертя інших транспортних засобів, а також дані про погоду, такі як температура і опади. Також в хмарі eHorizon обробляє дані, зібрані з усього автопарку, за допомогою штучного інтелекту та інших технологій, що знову підвищує надійність прогнозів. Continental використовує штучний інтелект, наприклад, для створення моделей, здатних виявляти дорожні об'єкти і прогнозувати можливі небезпечні ситуації. Ці моделі можуть реагувати на мінливі умови і використовувати вхідні і вихідні дані для налаштування функцій за допомогою завдань навчання. Крім того, нейронні мережі використовуються для обробки зображень і виявлення об'єктів.

Continental eHorizon працює як попереджуючий віртуальний датчик


Відповідні пакети даних з усією відповідною інформацією потім передаються назад на транспортні засоби, які в даний час рухаються по відповідній ділянці дороги. У машині, в свою чергу, клієнт eHorizon отримує і обробляє ці дані. «Думайте про eHorizon як про додатковий віртуальний датчик, який передає дані з різних джерел, інтелектуально оцінює і передає їх іншим транспортним засобам. Таким чином, ми виводимо безпеку дорожнього руху на новий рівень за будь-яких умов », - каже Антон Клостер, менеджер по продукції eHorizon в Continental.


Сьогодні eHorizon вже доступний в комерційних автомобілях, успішно підтримуючи водіїв вантажівок в досягненні кращої економії палива і забезпечуючи автоматизовані функції водіння. Однак оцінка дорожніх умов абсолютно нова. В майбутньому, як тільки стане можливим використовувати дані з оглядача дорожніх умов для створення динамічних карт коефіцієнтів тертя, eHorizon включатиме цю нову інформацію в свої розрахунки для підвищення безпеки та комфорту дорожнього руху. Він успішно поєднує в собі інформацію від інших автомобілів (багато автомобілів надають актуальну інформацію про коефіцієнти тертя по багатьом дорогам), дані про погоду та інформацію про стан дорожнього покриття з додаткових джерел для забезпечення точних прогнозів. Таким чином, eHorizon володіє надзвичайно точними знаннями про майбутню дорогу, а також точним розумінням не тільки її статичних властивостей (крутість поворотів, нерівності дороги), як в минулому, а й поточних дорожніх умов.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое