Нові вантажні шини Goodyear KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2 » autoExpert. Aftermarket Business Platform. Опорная точка для увеличения продаж в бизнесе автокомпонентов.
autoExpert » НОВОСТИ » Колеса, шины » Нові вантажні шини Goodyear KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2

Нові вантажні шини Goodyear KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2

Світовий виробник шинної продукції Goodyear представив у Брюсселі дві флагманські лінійки шин для вантажних автомобілів – KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2. Нові шини KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2 прийшли на зміну лінійок KMAX і FUELMAX і пропонують ще більше переваг з точки зору ефективності використання палива та збільшення ресурсу експлуатації шин за будь-яких погодних умов.

Нові вантажні шини Goodyear KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2

Оскільки KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2 є флагманом у впровадженні цифрових технологій в шинну індустрію, всі нові шини KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2 оснащені чіпом RFID. Чіп вбудований у шину для ідентифікації та підключення до систем управління і відстеження шин, що забезпечує ефективний контроль за технічним станом шин автопарку, а також запобігає крадіжкам.

Крім того, нові шини відповідають більш суворим стандартам експлуатації в зимовий період, включно маркування 3PMSF. Завдяки гарним показникам опору коченню, лінійки KMAX GEN-2 і FUELMAX GEN-2 також сприяють зниженню викидів CO2 в атмосферу й дотриманню жорстких правових норм щодо викидів CO2.

Лінійка нових шин Goodyear KMAX GEN-2 складається з 9 типорозмірів шини для рульової осі KMAX S GEN-2 і 7 типорозмірів шин для ведучої осі KMAX D GEN-2. Переваги шин KMAX D GEN-2 в наступному: збільшена на 25% готовність до експлуатації за будь-яких погодних умов, підвищений на 15% опір до пошкоджень і поліпшена на 5% економічність пального. При цьому шини нової лінійки не поступаються за показником пробігу шин попереднього покоління лінійки KMAX.

Лінійка Goodyear FUELMAX GEN-2 складається з 9 типорозмірів шини FUELMAX S GEN-2 і 7 розмірів шин FUELMAX D GEN-2. Ресурс шини FUELMAX GEN-2 збільшений на 10%, стійкість за будь-якої погоди – на 30%, а також знижений рівень шуму. Паливна економічність нових шин залишилася на тому ж рівні, що і у попередньої лінійки FUELMAX.

Goodyear виробляє свою продукцію на 47 заводах, розташованих в 21 країні світу. У двох інноваційних центрах – в Акроні (штат Огайо, США) і Кольмар-Бергу (Люксембург) – розробляються найсучасніші продукти й послуги, які встановлюють високі технологічні та виробничі стандарти галузі.

Більше інформації про Goodyear за посиланням…

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com
- новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое