Bosch Perfectly Keyless — ключ для запобігання автомобільним крадіжкам
autoExpert » НОВОСТИ » Автопром » Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Професіоналу потрібно менше п'яти секунд, щоб зламати систему «безключового» доступу до автомобіля, провівши так звану «атаку ретрансляційної станції». Рішенням цієї проблеми стане новий додаток Bosch.

«Perfectly Keyless докорінно змінить роботу системи «безключового» доступу. Це «ключ» до запобігання автомобільним крадіжкам», – говорить Харальд Крегер, президент Bosch Automotive Electronics. Особливість Perfectly Keyless полягає у використанні віртуального ключа, який знаходиться у додатку смартфона автовласника. Датчики, встановлені в автомобілі, точно розпізнають смартфон власника і, контактуючи через хмару, відкривають автомобіль тільки для нього. Perfectly Keyless можна використовувати також для комерційних автомобілів та автопарків, тому програма має величезний ринковий потенціал у всьому світі.

Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Щоб відкрити двері і запустити двигун, ключ зв'язується з автомобілем за допомогою радіосигналу в діапазоні низьких або ультрависоких частот. У боротьбі проти автомобільних крадіжок індустрія постійно удосконалює системи, що існують. «Bosch починає розробку цифрової системи «безключового» доступу. Наш девіз – революція, а не еволюція», – каже Крегер. Bosch використовує смартфон як віртуальний ключ, а Bluetooth – як технологію передачі даних. Завдяки багаторічному досвіду роботи з напівпровідниками, Bosch зробить цю систему абсолютно надійною, як, наприклад, систему контролю доступу за відбитком пальця.

Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Крихітні мікрочіпи для управління технологією Bluetooth, датчики в автомобілі і спеціальний блок управління утворюють систему, яка відкриває двері тільки для смартфона, що містить віртуальний ключ. Perfectly Keyless блокує сигнали від інших смартфонів чи електронних пристроїв, і, таким чином, захищає авто від незаконного доступу.

Схожі віртуальні системи вже давно використовуються в управлінні автопарками. Через хмару оператор дає дозвіл на запуск транспортного засобу, і лише тоді користувач може відкрити автомобіль, завести його і знову закрити за допомогою програми. У цій комунікації смартфона з транспортним засобом використовується технологія, відома як «зв'язок на невеликих відстанях» (NFC) – бездротовий протокол для обміну даними на відстані кількох сантиметрів. Система зможе розпізнати сигнал і відкрити двері, тільки якщо користувач дістане свій смартфон і піднесе його до зазначеної зони на транспортному засобі. З Bosch Perfectly Keyless зв'язок може здійснюватися на більшій відстані, і смартфон не обов'язково брати до рук, що спрощує користування системою як для водіїв, так і для автосервісів. Якщо смартфон загублено або вкрадено, то цифровий ключ можна просто деактивувати онлайн, блокуючи таким чином доступ до автомобіля.

Bosch Perfectly Keyless: cмартфон надійніший за ключ

Больше информации о компании Bosch и ее дистрибьюторах читайте по ссылке...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое