autoExpert
autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Акции » Традиційна щорічна акція від WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017

Традиційна щорічна акція від WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017

Традиційна щорічна акція від WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017Від 1 березня до 31 липня 2017 р. долучися до грона тисяч учасників, які купують фільтри WIX FILTERS і вже роками здобувають нагороди!

До участі у програмі запрошуються гуртові фірми, магазини і станції техобслуговування, які в своїй діяльності здійснюють продаж фільтрів марки WIX.

Це вже десята щорічна традиційна акція компанії, починаючи з 2007 року. За ці роки тисячі учасників здобули десятки тисяч речових нагород, а найкращі відвідали різні країни світу, здійснивши дивовижні подорожі в Мексику, Йорданію, Китай, ПАР, В’єтнам, Німеччину, США.

Користь від участі в програмі 2017:
• Гарантовані нагороди з об’ємного Каталогу нагород!
• Шанс на одну з 20 головних нагород - поїздки до БРАЗИЛІЇ або до АНГЛІЇ
• Спеціальні конкурси з фондом додаткових балів
• Рекламні матеріали на підтримку бізнесу

У нашій програмі учасники отримують максимум комфорту та мінімум формальностей. Достатньо зареєструватися у програмі, вибрати своїх постачальників фільтрів WIX Filters і здійснювати покупки з оформленням видаткової накладної. Вартості брутто здійснених покупок з’являтимуться на рахунку учасника на початку кожного місяця.

За перевищення наступних закупівельних порогів на рахунок учасника будуть нараховуватися бали. Усі отримані у програмі бали учасники обміняють на доступні нагороди з Каталогу нагород. Вибір нагород можна буде здійснювати від 11 до 18 серпня 2017 р.

Додатково, для 20 найбільш активних учасників ми підготували одну з 20-ох дивовижних поїздок - до БРАЗИЛІЇ або до АНГЛІЇ. На всіх зареєстрованих учасників чекають також спеціальні конкурси з додатковими балами, а також рекламні матеріали на підтримку продажів.

Мінімум формальностей: наші правила прості!
• Реєструєшся у програмі. У процесі реєстрації вибираєш своїх постачальників фільтрів WIX Filters, які будуть підтверджувати вартість Твоїх покупок.
• Купуєш фільтри WIX Filters. По закінченню кожного місяця вартість Твоїх покупок буде зафіксована на рахунку Учасника.
• Отримуєш гарантовані нагороди. Бали, здобуті по досягненню певних закупівельних порогів, Ти обміняєш на привабливі нагороди.

Детальніше - на акційному сайті www.akciya.wix.ua


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Архив

Август 2018 (4)
Июль 2018 (29)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (26)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42