ТРАНСОЙЛ

ТРАНСОЙЛ

Компания: ТРАНСОЙЛ
Страна:Україна
Конакты: вулиця Ватутіна, 17Б, Вінниця, Вінницька область, 21011
Тел: +38(067)430-06-06
e-mail: TransoilVinn@gmail.com
Сайт компании: www.transoil.ua

Все новости о ТРАНСОЙЛ на сайте...
Все статьи о ТРАНСОЙЛ на сайте...

UA
Історія «Трансойл» - це виразний приклад, як невеличка сімейна фірма завдяки повсякденній сумлінній праці, повазі до клієнтів та відданості справі може перетворитись на потужного гравця на регіональному ринку. Започаткований у середині 90х батьком бізнес із оптового продажу мастильних матеріалів та автохімії перейшов до його сина, який послідовно і поступово розвивав та посилював підприємство, залучаючи нових клієнтів, збагачуючи товарну пропозицію, залучаючи команду та поширюючи географію дистрибуції. Таким чином, коли 2010 року «Трансойл» було офіційно зареєстровано як юридичну особу, це була вже зовсім інша за структурою компанія. На даний момент у ній працюють біля 60 досвідчених та висококваліфікованих співробітників, які забезпечують постійну технічну, інформаційну та маркетингову підтримку її клієнтам.

Зараз підприємство задовольняє потреби у продукції своїх клієнтів в різноманітних напрямках діяльності: у легковому та вантажному транспорті, спеціалізованій та сільськогосподарській техніці, різнопрофільних виробництвах. Від самого початку компанії наріжним каменем її філософії стало створення виключно комфортних умов роботи для клієнтів у всіх аспектах співпраці.

Компанія цінує кожного з понад тисячі свої клієнтів і працює як з невеликими магазинами, СТО, АЗС, так і з великими виробничими підприємствами та агрохолдингами. Вона пропонує конкурентні ціни та взаємовигідні умови співпраці. Вже понад 10 років «Трансойл» є надійним постачальником для своїх партнерів – для лояльних клієнтів, що працюють з компанією багато років, застосовується індивідуальний підхід.

Асортимент «Трансойл»

Моторні, гідравлічні, трансмісійні оливи
Компанія має ексклюзивні права на постачання в своєму регіоні мастильних матеріалів ADDINOL (Німеччина) та GROM-EX (Україна). Окрім того, вона пропонує продукцію таких виробників як Total (масовий продукт), Mol, LIQUI MOLLY, Shell, LOTOS т.і.
Акумулятори для легкових, вантажних авто та с/г техніки.
В групі АКБ компанія пропонує акумулятори PLATIN, Sznajder, IMPULSE від українського виробника «Мегатекс» і FORSE від «АКБ-Центра».
Автохімія та косметика: промивки, герметики, клеї, поліролі, шампуні. Hi-Gear та інші бренди.
Лакофарбова продукція: аерозольні фарби, грунти, шпатлівки, мастіки, мовілі. Серед іншого тут присутня марка New Ton харківського виробництва.
Наливні оливи: моторні, трансмісійні, гідравлічні, редукторні
Багатоцільові мастила: термостійкі, автомобільні, індустріальні
Технічні рідини: антифризи, тосоли, гальмівні рідини, омивачі, AdBlue

Загалом же в асортименті компанії понад 100 брендів різних виробників. Вона виступає офіційним партнером заводів-виробників, які надають гарантії якості своєї продукції, дистриб'ютором та імпортером. Оригінальна продукція має відповідні сертифікати і допуски. Варто відмітити прихильність «Траснойл» до продукції українського виробництва – якщо вона не поступається якістю закордонним аналогам, їй забезпечено місце в портфелі брендів компанії.

Як компанія з Вінниці, «Трансойл» має сильні позиції у подільському та центральному регіонах країни. Завдяки швидкій та надійній логістиці, вона покриває власною доставкою Вінницьку, Хмельницьку, Житомирську та Черкаську області. Транспорт компанії відвідує кожний райцентр 2 а то і 4 рази на тиждень, а по Вінниці доставки робляться двічі на день.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое