VENOL, дистрибьюторы, купить ОПТом автомобильные масла, смазки

VENOL

VENOLПроизводитель: VENOL Motor Oil GmbH
Сайт производителя: www.venol.de
Контакты: +49 (0) 335 40 07 144
Дистрибьюторы на территории стран постсоветского пространства - см. ниже.

Підприємство VENOL Motor Oil створене в 2002 році у формі товариства з обмеженою відповідальністю, з місцезнаходженням в місті Ладберген, Федеративна Республіка Німеччина. Місією компанії є виробництво та кінцева доставка автомобільних олив та товарів автохімії.

З метою реалізації вищезазначеної місії, з 2003 року компанія пропонує своїм клієнтам та партнерам цілу гаму продукції під торговою маркою VENOL ©. Новітні технології виробництва, що були запроваджені в 2004 році, дозволяють виготовляти і пропонувати на ринку продукцію нового покоління, якість якої дозволяє компанії VENOL Motor Oil GmbH ефективно конкурувати з провідними виробниками автомобільних олив, рідин та автокосметики. В результаті інтенсивного розвитку компанії а також довготривалою стратегією завоювання ринків нових держав-членів Європейського Союзу, компанія VENOL Motor Oil GmbH почала розміщувати свої виробничі потужності у провідних виробників цих країн, передаючи їм свої сучасні технології виробництва та високі стандарти якості.

Ефектом реалізації вищезгаданої стратегії, став стрімкий розвиток торгової марки VENOL не лише на ринках Польщі, Литви чи Латвії, але і на території Росії, України і Білорусії. Популярність торгової марки VENOL сприяла запуску в серпні 2008 року лінії найбільш сучасних, високоякісних мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних моторних олив, створених на основі спеціальної композиції баз та використання унікальної технології ACTIVE POWER.

Історія VENOL

VENOL


Все новости о VENOL на сайте...
Все статьи о VENOL на сайте...Дистрибьюторы, купить ОПТом VENOL
на территории стран постсоветского пространства:

Украина:
Львов: ВЕНОЛ УКРАИНА

Азербайджан, Армения, Беларусь, Грузия, Казахстан, Кыргызстан, Латвия, Литва, Молдова, Россия, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан, Эстония


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое