Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230
autoExpert » НОВОСТИ БРЕНДОВ » Автозапчасти » Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230

Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230

Нові MEMS-датчики Bosch з високою точністю реєструють зміни напрямку та швидкості руху автомобіля, оцінюють інформацію і передають її до навігаційної системи. Там ці дані обробляються вже через глобальну навігаційну супутникову систему (GNSS). Розташування автомобіля визначається навіть за умови нестабільного GPS-сигналу.

Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230
Із напівпровідниковими датчиками Bosch водій не заблукає навіть у разі порушень у роботі навігатора.

Тільки плавні рухи
Завдяки точній GPS-позиції та безперервній обробці інформації з датчиків навігаційна стрілка на дисплеї більше не робить різких стрибків і не змінює раптово напрямок на шляху з одного пункту в інший.

Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230

Для отримання даних про рух транспортного засобу компанія Bosch поєднала в корпусі нового MEMS-датчика (МЕМС - Мікроелектромеханічні системи)два крихітних і надзвичайно чутливих чіпи: один визначає прискорення транспортного засобу, другий – кутову швидкість. Саме в цій комбінації полягає вся сила SMI230, виняткова точність якого дозволяє дуже швидко фіксувати всі зміни в русі автомобіля.

Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230«Досвід Bosch в розробці і виробництві напівпровідників для автомобільної промисловості не тільки вражає, а й не має собі рівних. Це допомагає нам створювати нові автомобільні функції та постійно вдосконалювати самі чіпи», – коментує Єнс Фабровські (Jens Fabrowsky), член виконавчого керівництва підрозділу Bosch Automotive Electronics.

Сенсорна технологія чіпів забезпечує плавність, з якою рух автомобіля відображається на екрані навігатора. Він безперервно аналізує зміни в русі та швидкості автомобіля, зафіксовані датчиком Bosch, і відтворює інформацію на карті. Тому завдяки SMI230 навіть при збоях супутникового сигналу водієві легко орієнтуватися, в якому напрямку їхати.

«Датчик Bosch виключає сліпі зони навігації GNSS, – говорить Майкл Рупп (Michael Rupp), менеджер з продукції в автомобільній електроніці Bosch. – Це допомагає безпомилково визначити положення транспортного засобу навіть при слабкому супутниковому сигналі та дати своєчасні підказки для продовження маршруту».

Один датчик – безліч можливостей
Напівпровідникові чіпи Bosch переважно використовуються як датчики для систем безпеки або для мультимедійних і комунікаційних додатків, які допомагають водієві, а також звичайних і електрифікованих силових агрегатів. Можливості SMI230 дозволяють не тільки поліпшити навігацію, але й інші автоматичні системи управління, де особливо важлива точність даних. Крім того, такі MEMS-датчики підходять для систем сигналізації транспортних засобів – вони здатні реагувати на вібрації та удари, а при дорожньо-транспортній пригоді фіксують зіткнення або переворот і автоматично запускають систему екстреного виклику eCall.

Bosch розпочинає революцію в навігації виробництвом MEMS-датчиків SMI230

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое