Inter Cars Ukraine,Интер Карс Украина,поставщик автозапчастей,автозапчасти оптом Украина
autoExpert » ДИСТРИБЬЮТОРЫ » Автозапчасти » Интер Карс Украина / Inter Cars Ukraine

Интер Карс Украина / Inter Cars Ukraine

Интер Карс Украина / Inter Cars UkraineКомпания: Интер Карс Украина
Страна: Украина
Главный офис: 08105, Киевская обл.
с. Горенка, ул. Садовая, 20
Тел. +38 044 593 8167
е-mail: officeICU@intercars.eu
Сайт компании: www.intercars.com.ua
Филиалы: см. ниже

ТОВ Inter Cars Ukraine було засновано в квітні 2000 року в м. Хмельницькому. Нещодавно виповнилося 14 років діяльності компанії на Україні. З 2005 року Inter Cars Ukraine є членом закупівельного союзу ATR International AG. Inter Cars Ukraine є підрозділом фірми Inter Cars S.A. (Польща).

Inter Cars S.A. була заснована в 1990 році в Варшаві. Послідовно здійснювана концепція розвитку фірми, привела до того, що на сьогодні Inter Cars є найбільшою організацією по дистрибуції автомобільних запчастин не лише в Польщі, але і у всьому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars налічує 153 філії у Польщі та 106 відділень у 10 країнах Європи: Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Румунії, Болгарії, Литві, Латвії, Італії та в Україні. Пропозиція Inter Cars нараховує понад мільйона найменувань запчастин до легкових та вантажних автомобілів, причепів, автобусів, мотоциклів і тюнінгу. Площа першого складу фірми у 1990 році складала всього 300 м2, а зараз центральний офіс та склад знаходяться під Варшавою, площа якого, на сьогодні, складає більше 20 000 м2 і постійно розширюється. Паралельно із дистрибуцією запчастин, яка є головним напрямком діяльності Inter Cars S.А., фірма пропонує обладнання та інструмент для автосервісу та легендарні марки мотоциклів TRIUMPH та DUCATI. Також, крім дистрибуції, Inter Cars S.А. володіє виробництвами: Lauber Sp.z o.o. – відновлення автозапчастин та Feber Sp.z o.o. – виробництво причепів та напівпричепів до вантажних автомобілів. Від 2003 року Inter Cars S.А. володіє сертифікатом якості послуг та товарів ISO 9001:2008.

З таким могутнім партнером, стрімко розвивалося і створене відділення Inter Cars на Україні. Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним з лідерів в дистрибуції автозапчастин на Україні. За 13 років свого існування Inter Cars Ukraine було відкрито двадцять філій в різних регіонах нашої країни. Це одна з найбільших мереж філій в бізнесі автозапчастин. У жовтні 2011 року відбулось урочисте відкриття нового Логістичного центру у с. Горенка, що за 7 км від Києва. Загальна площа складування нового Логістичного центру становить більш, ніж 8 000 м2. Логістичний центр обладнано найсучаснішою автоматизованою конвеєрною системою та сканерною системою обліку товарів європейського рівня, яка є новітньою в Україні. Тут знаходиться і головний офіс компанії Inter Cars Ukraine.

Мережа філій Inter Cars Ukraine наразі нараховує двадцять авторизованих відділень:
у Хмельницькому, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Кременчузі, Вінниці, Донецьку, Рівному, Кіровограді, Маріуполі, Житомирі, сім філій в Києві та дві філії в Дніпропетровську.

Асортимент товару Inter Cars Ukraine налічує більш як 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні доступно більш як 80 000 найменувань товарів провідних виробників. В асортименті представлені наступні товарні групи: підвіска, кермове управління, гальмівні системи, гідравліка, пневматика, деталі двигуна, зчеплення, охолодження двигуна, деталі трансмісії, электрообладнання, інструмент та обладнання для автосервісу, мастила, технічні рідини, аксесуари та інше. В кожній групі товарів знаходиться від 2 до 10 брендів (від бюджетного до преміум рівня). Асортимент товарів постійно розширюється і ми намагаємося бути завжди максимально близькими до потреб ринку запчастин та оперативно реагувати на всі його зміни. Зважені стратегія та цінова політика, технічна та консультативна підтримка наших спеціалістів та наших постачальників, дають змогу задовольнити потреби в автозапчастинах найвибагливішого Вашого клієнта. Розширюючи мережу філій ми намагаємось бути ближче до нашого ключового партнера – автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс та технічну підтримку на вищому рівні.

Все филиалы Inter Cars по УкраинеУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 2)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое