Кастрол Украина(CASTROL Ukraine):Смазочные материалы
autoExpert » ДИСТРИБЬЮТОРЫ » Масла » Кастрол Украина

Кастрол Украина

Украина,04071 г. Киев
ул. Константиновская, 2-А
+380 44 568 51 06
www.castrol.com/ru_ua


Castrol є провідним у світі виробником,дистриб’ютором і продавцем високоякісних мастильних олив, консистентних мастил і пов’язаних з ними послуг для клієнтів, які представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтодобувну і виробничу галузі в усьому світі.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Великобританії. Компанія присутня більш, ніж у 40 країнах, в усьому світі в ній працює близько 7000 співробітників. Майже на 100 ринках ми представлені дистриб’юторами, які просувають і продають нашу продукцію на місцевому рівні. Мережа постачань Castrol охоплює 140 країн, 800 портів, і ми співпрацюємо з більш, ніж 2000 дистриб’юторами й агентами.

CASTROL пропонує мастильні матеріали практично для будь-якого побутового, комерційного й промислового обладнання. Наш асортимент мастильних матеріалів для автомобілів і мотоциклів (у тому числі, для двох- і чотирьохтактних мотоциклетних двигунів, а також бензинових і дизельних автомобільних двигунів) включає в себе широкий спектр рідин для ручних і автоматичних трансмісій, мастил і восків для ланцюгів, охолоджуючих рідин, рідин для підвіски, гальмівних рідин, консистентних мастил, очищувачів і продуктів для технічного обслуговування. Ми також впускаємо продукти для сільськогосподарських машин, заводів, загальнопромислового обладнання і морської інженерії. Вся наша продукція проходить міжнародну хімічну реєстрацію і відповідає вимогам законодавства в усіх регіонах, де застосовується.

Автомастила: розробка для споживачів і поставка мастильних матеріалів, спеціалізованих продуктів (трансмісійних олив, консистентних мастил та інших допоміжних продуктів) і послуг для легкових автомобілів, мотоциклів, комерційних автомобілів, у тому числі важких вантажних автомобілів, транспортних засобів для гірничодобувної промисловості і сільського господарства.

Мастильні матеріали: для авіації, промисловості, морського транспорту і енергетики: виробничої сфери, гірничодобувної, морської, авіаційної і нафтодобувної галузей. Здійснювана нами у світі діяльність забезпечує гарантію якості, підвищення продуктивності, покращення екологічних властивостей продукції і доступність компетентних консультацій, спрямованих на оптимізацію виробничих процесів наших клієнтів.

Знаходячись в авангарді новаторських технологій завдяки нашим тринадцяти науково-дослідним центрам по всьому світу, ми розробляємо і щорічно випробовуємо сотні нових продуктів. Ми тісно співпрацюємо з провідними галузевими виробниками комплексного обладнання, котрим постачаємо широкий спектр мастильних матеріалів, розрахованих на конкурентні умови і середовища експлуатації. Численні наші продукти, розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, BMW, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 2)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое