autoExpert » ДИСТРИБЬЮТОРЫ » Хим. » ДАН АВТО / DAN AUTO

ДАН АВТО / DAN AUTO

Компания:
Страна: Украина
Адрес:
Сайт компании: www.xenum.ua, oximo.lviv.ua

Фірма "ДАН АВТО" ("DAN AUTO") - офіційний дистрибютор моторних мастил, змазок, автохімії, автокосметики XENUM та офіційний дистриб'ютор щіток склоочищувача OXIMO в Україні.

XENUM - спеціаліст в інноваційних синтетичних маслах і продуктах технічної хімії. Розроблено для Європи і адаптовано для важких умов експлуптації країн СНД.

Власник Xenum - пан Тоссин до створення компанії Xenum, 21 рік пропрацював в нафтових компаніях BP, Dakkems, Marly. В останній він пропрацював більше 10 років, в тому числі на посаді керуючого директора. В 2004 році створив новий бренд Xenum. Ціллю нової компанії стало виробництво кращих в світі присадок і змащувальних матеріалів.

Виробництво продукції Xenum розгорнуто в Голандії, на заводі De-Oliebron, одному з найстаріших і найдосвідчених підприємств цієї галузі (1891-2011).
Висококваліфікований персонал, сертифікати ISO-9001:2000 і ISO-9001:2004.
Незалежна аналітична лабораторія обладнана за вищим міжнародним стандартом якості

Новітні технології, що застосовує Xenum
CERFLON:
Серфлон(запатентована технологія) - це підсилена нанокристалом Нітрид Бору молекула PTFE(тефлон). Керамічні мікрочастинки (0,25 мкм) вливаються в структуру PTFE. І цим значною мірою підвищується міцність і загальні змащувальні і протизносні якості нового продукту. Частинки серфлону, розчинені в високоякісному синтетичному маслі, що запобігає їх злипанню. За своїми властивостями Серфлон перевершує обидва вихідних продукти, як PTFE, так і Нітрид Бору.

Ceramic Composite:
Нітрид Бору
Керамічні частинки або Нітрид Бору (BN) розчинені в естеровому маслі, найбільш високоякісному на сьогоднішній час синтетичному маслі. Частинки мають надмалий розмір (0,25 мкм), иони не злипаются і не забивають фільтри. Керамічні частинки, що використовуються в VX500 і в Керамічному маслі, зменьшують тертя і зношення поверхонь тертя. Також вони володіють унікальними високотемпературними властивостями, що дає змогу зберігати робочі характеристики мастил і змазок при екстремальних навантаженях. В результаті збільшується потужність, зменьшується розхід палива і токсичність вихлопних газів, знижується зношення, особливо при холодному старті двигуна. Ці продукти особливо ефективні при работі в екстремальних режимах, в том числі в автоспорті, а також в промисловості.
Carbon-Graphite
Карбоново-графітна технологія - це розчин мікрочастин графіту (1мкм) в маслі. Графіт в маслі створює стійку плівку, що практично виключає прямий контакт поверхонь тертя, таким чином зменшується зношення і покращується гідродинамічна змазка. Знижується розхід палива і шкідливі викиди в атмосферу, підвищується потужність і збільшується термін роботи механізмів. Полегшується холодний запуск і покращується тепловідвід на всіх режимах.
MoX-G:
Це синергія (обєднання властивостей) карбон-графітової дисперсії і рідкого поляризованого розчину дисульфід молібденового комплексу.
Зменшення зношення і сили тертя аналогічно до карбон-графітової технології, але розчин дисульфід молібдену підсилює опірність до навантажень.

Все новости о DAN AUTO на сайте...
Все статьи о DAN AUTO на сайте...
Все о "ДАН АВТО" на сайте...

ДАН АВТО / DAN AUTO
ДАН АВТО / DAN AUTO


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое